Choď na obsah Choď na menu
 


Lacné vianočné ozdoby

christmas-2618584_960_720.jpg        Najkrajšie obdobia roka nám pomaly, ale isto klope na dvere a vy si hovoríte: "Ako len vyzdobím svoje bývanie čo najkrajšie a možno aj najlacnejšie." Veď samotné vianočné darčeky vás stoja istý obnos peňazí. Pre mnohých sú navyše najkrajšími ozdoby z detstva a povedzme si na rovinu, tie boli väčšinou skôr jednoduché.

        Základom Vašej výzdoby môžu byť prírodné materiály ako šišky a čečina. Zohnať ich môžete v lese, prípadne sa šišky dajú kúpiť v obchodoch za pár eur. O zbytkovú čečinu môžete požiadať predajcov stromčekov alebo miestne mestské lesy. Šišky môžete zároveň namaľovať bielou farbou, dostanú krásny zasnežený efekt.

honey-cakes-2152781_960_720.jpg         Ďalšou súčasťou výzdoby môžu byť doma pečené medovníky, ktoré vám nádherne rozvoňajú domov podobne ako čečina. Aj vôňa vám pomôže dotvoriť čarovnú atmosféru Vianoc. Všetky spomínané dekorácie môžete dozdobiť stuhami rôznych farieb. Nájdete ich v obchode za dobré ceny.

glitter-1967767_960_720.jpg     Pri výzdobe vám môžu pomáhať i deti tvorbou papierových ozdôb rôznych veľkostí. Umiestniť ich môžete na stromček i do okna.Chcete si vytvoriť čarovný štedrovečerný stôl? Použite na dekoráciu stola glitre v tvare hviezdy, alebo prachu.Rozsypať ich môžete na organzu. Tú zoženiete v dobrých farbách i cenách. 

 
 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< júl / 2018 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 2472
Mesiac: 224
Deň: 1